۱۳۹۷/۱۰/۲۲

جلسه هماهنگی استان های معین و پیشتاز مناطق ۱۶-۱۹-۲۰ شهراری تهران

جلسه هماهنگی فی مابین استانهای معین (فارس،همدان ،قم)و مناطق (۱۶-۱۹-۲۰) شهرداری تهران از ساعت ۹ الی ۱۴ روز پنجشنبه مورخ ۲۰/۱۰/۹۷ در سالن اجتماعات شهرداری منطقه ۲۰ تهران با حضور مدیران کل و کارشناسان مدیریت بحران استانهای معین ، شهرداران و مدیران بحران مناطق مذکور شهراری تهران و نماینده سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران برگزار گردید.

جلسه هماهنگی فی مابین استانهای معین (فارس،همدان ،قم)و مناطق (16-19-20)  شهرداری تهران از ساعت 9 الی 14 روز پنجشنبه مورخ 20/10/97 در سالن اجتماعات شهرداری منطقه 20 تهران با حضور مدیران کل و کارشناسان مدیریت بحران استانهای معین ، شهرداران و مدیران بحران مناطق مذکور شهراری تهران و نماینده سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران برگزار گردید . در این جلسه مهندس رحیم آزادی مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس ضمن بیانات مبسوطی به بررسی نکات کلیدی و ضروری جهت برقراری هماهنگی و ارتباط کارآمد فی مابین استانهای معین و مناطق مربوطه پرداخت . وی همچنین با توجه به اینکه استان فارس به عنوان استان معین منطقه 16 شهرداری تهران انتخاب شده است ضمن تاکید بر تبادل اطلاعات مورد لزوم با این شهرداری ، پیشنهاد کردند بر اساس فعالیت های 12 گانه ای که در دستورالعمل ارسال شده از طرف وزیر محترم کشور قید شده است کمیته های تخصصی تشکیل تا با تمرکز بر حوزه های تخصصی فعالیت های مربوط به تدوین جزئیات همکاری و هماهنگی های لازم بپردازند.
در پایان , تمامی حضار به بازدید از امکانات , توانمندی ها و ظرفیت های موجود در مدیریت بحران در منطقه 20 شهرداری تهران شامل پایگاه های چند منظوره ، امکانات و تجهیزات انبار شده و همچنین سایت های اسکان اضطراری و غیره پرداختند.  


منبع : اداره کل مدیریت بحران

کد خبر : 70550
تعداد بازدیدها : ۷۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است