۱۳۹۷/۱۰/۲۲

اخطاریه هواشناسی شماره ۲۲

بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی فارس با نفوذ یک سامانه بارشی نسبتاً فعال از سمت غرب ،پیش بینی می شود این سامانه از اواخر روز یک شنبه مورخ ۲۳ / ۱۰ / ۱۳۹۷ لغایت اوایل روز سه شنبه ۲۵ / ۱۰ / ۱۳۹۷و طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه موجب بارش باران ، وزش باد و رگبار و بارش برف در نقاط سردسیر استان گردد.

بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی فارس با نفوذ یک سامانه بارشی نسبتاً فعال از سمت غرب ،پیش بینی می شود این سامانه از اواخر روز یک شنبه مورخ 23 / 10 / 1397 لغایت اوایل روز سه شنبه 25 / 10 / 1397و طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه موجب بارش باران ، وزش باد و رگبار و بارش برف در نقاط سردسیر استان گردد. فعالیت این سامانه در روزهای دوشنبه و سه شنبه بیشتر در شمال غرب،غرب، مرکز و جنوب غرب استان و در اواخر روز چهارشنبه و طی روز پنج شنبه با شدت بیشتر در کل استان بویژه در نواحی مرکز و جنوب استان خواهد بود. احتمال آبگرفتگی معابر در نواحی شمال غربی، غربی و مرکزی استان وجود دارد.
نسبت به اطلاع رسانی عمومی و انجام توصیه های ضروری به عموم مردم جهت دوری گزیدن از تجمع در اطراف و حاشیه رودخانه ها و همچنین  روستاییان ، عشایران، دامداران و کشاورزان جهت اجتناب  از تردد و توقف در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها و اطراق و چرای دام در مناطق کوهستانی ، حاشیه رودخانه ها ، سدها و آبگیرها اقدام لازم انجام پذیرد. 


منبع : اداره کل مدیریت بحران

کد خبر : 70555
تعداد بازدیدها : ۱۶۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است